Näomask AW TriHyal Age Resist Leave-On Mask, 50 ml

E-pood > Näo- ja kehahooldus > CNC Skincare > Tooted daamidele >Näomask AW TriHyal Age Resist Leave-On Mask, 50 ml
Näomask AW TriHyal Age Resist Leave-On Mask, 50 ml.

Trihyal sari on noorusliku ja särava naha võti. Ülimalt edukas ravi , mis kustutab aja märgid. Kolmemõõtmeline sari ühendab endas seitset erinevat probleemilahendust. Tugev mõju meie naha jumele, pühib aja tekitatud märgid meie näolt, võitleb kortsudega, eemaldab punetuse ja kareda naha, ahendab poore ja naha ärritusi. Vähendab pigmendilaike, elustab väsinud nahka ning tõstab näokontuure. Need on peamised probleemid, mis muudavad meie naha väljanägemist palju vanemaks.

Mask, mis mõjub meie nahale kui ILU UNI. Sisaldab unikaalset hüaluroonhappe kombinatsiooni- lühikese ahelaga, pika ahelaga ja ristahelaga hüaluroonhapet. Silmnähtavalt tõstev efekt , annab nahale vajaliku niiskuse. Larch agaric (lehiskäsn) ahendab silmnähtavalt poore. Mask muudab naha siledaks, sametiseks, täidab kortse ja annab nahale värske jume. Spetsiaalne koostis laseb maskil täielikult imenduda. Ideaalne nõudlikule, küpsele ja kahjustatud nahale.

Aktiivained: Sahhariidid, Cupuacu või, bisabolol, 3-dimensionaalne hüaluroonhape, lehiskäsna ekstrakt, aloe vera, vitamiin E, letsitiin.
Vali toode:
Laoseis Hind

 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
«
»