Näokreem AW TriHyal Age Resist Cream, 50 ml

E-pood > Näo- ja kehahooldus > CNC Skincare > Tooted daamidele >Näokreem AW TriHyal Age Resist Cream, 50 ml
Näokreem AW TriHyal Age Resist Cream, 50 ml.

Trihyal sari on noorusliku ja särava naha võti. Ülimalt edukas ravi , mis kustutab aja märgid. Kolmemõõtmeline sari ühendab endas seitset erinevat probleemilahendust. Tugev mõju meie naha jumele, pühib aja tekitatud märgid meie näolt, võitleb kortsudega, eemaldab punetuse ja kareda naha, ahendab poore ja naha ärritusi. Vähendab pigmendilaike, elustab väsinud nahka ning tõstab näokontuure. Need on peamised probleemid, mis muudavad meie naha väljanägemist palju vanemaks.

Innovatiivne kõrgmolekulaarne kreem sisaldab kolme erimolekulaarset hüaluroonhapet. Lühikese ahelaga hüaluroonhape annab nahale kohese sära, pika ahelaga hüaluroonhape niisutab meie nahka sügavuti ja ristseotud hüaluroonhape täidab kortsud koheselt ja toestab meie nahka . Teised toimeained ahendavad poore, vähendab punetust, ärritus ja hüperpigmentatsioon ja muudab naha pehmeks ja elastseks. Ideaalne lahendus nõudlikule, küpsele, regeneratsiooni vajavale ja hüperpigmentatsioonile kalduvale nahale.
 
Toimeained: kolm erimolekulaarset hüaluroonhapet, alpiroosi tüvirakud, isostearüüli-isostearaat, lehis-agaric tüvirakud, Sigesbeckia orientalis, Rabdosia rubescens, aloe vera ekstrakt, alfa-bisabolool.
Vali toode:
Laoseis Hind

«
»