Biorevitalisatsioon, mesoteraapia

Mis see on?

Biorevitalisatsioon (osaliselt tuntud ka mesoteraapia nime all, ehkki tegu on veidi erinevate protseduuridega) on uudne ja tõhus metoodika naha toonuse ja elastsuse taastamiseks, et saavutada noore ja terve naha värv ning jume. Antud metoodika mitte ainult tasandab naha pinda, vaid parandab naha väljanägemist  ja taastab noorele nahale omase  epidermise keskkonna ning aeglustab märgatavalt naha vananemist. 

 

 Kellele see sobib?

Biorevitalisatsioon sobib kõikidele inimestele, kellel on kahjustunud naha terve jume,   vähenenud naha elastsus. Sõltumata põhjusest,   kas on see siis naha vananemine, UV -päikesekiirtest tekkinud kahjustus, nahal olnud   haigestumised, või siis kiire kehakaalu kaotus ja   muud, saame tõhusalt taastada nahka   biorevitalisatsiooni abil. Seda meetodit   kasutatakse kõikjal kus on probleem – nägu, kael, dekoltee ja teistel nahapiirkondadel.Kuidas protseduur toimub?

Protseduuri tehakse nahasisese injektsioonina (süstina), mille abil taastatakse kiiresti naha veetase ja niiskus, see aitab naha rakkudel saavutada ideaalset elukeskkonda ning nahk saab tagasi oma terve jume tänu oma rakkude loomulikule taastumisele. Süstid tehakse täpselt kohtadesse, kus on kõige rohkem märgata vananemise märke – silmad, otsaesine, suunurga voldid, kael, käed. Esimesed tulemused on nähtavad kolmandal päeval pärast esimest protseduuri. Nahk muutub elastseks ja niisutatuks. Enne süstimist puhastatakse nahk meigi jäänustest, tolmust ja rasust.

Mida antud protseduur mulle annab?

- taastab optimaalse naha niiskuse taseme, suurendab naha toonust
suureneb naha elastsus
- t
aastab ideaalse naha rakkude elukeskkonna, tänu millele toodab nahk uusi kollageeni ja elastiini kiude
- t
aastub mikrotsirkulatsioon, paraneb vajalike ainete ja hapniku saadavus nahal, paraneb naha jume
- s
aavutate pikaajalise kaitse naha vananemist soodustavatest vabadest radikaalidest.

Peale protseduuri jäävad nahale pisikesed paapulid (punnikesed), mis kaovad paari-kolme päeva pärast. Samal päeval ei tohi panna meiki ega kreemitada. Päevitada ja saunas käia saab paari nädala pärast. Tulemus on näha 1,5 nädala pärast – peale protseduuri on nahk sügavalt niisutatud ning näeb välja nooruslikum ja elastsem.
Võrreldes mesoteraapiaga on biorevitalisatsioon intensiivsema toimega ja protseduuri kordade arv määratakse individuaalse raviplaani alusel.


 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
«
»